Jak dodać blasku latem | Porady dotyczące pielęgnacji skóry

Rozświetlanie się latem to trudne zadanie. Co prawda możesz go łatwo osiągnąć stosując produkty do makijażu, jednak nie będą one trwałe i mogą zaszkodzić Twojej skórze przy dłuższym stosowaniu. Wypróbuj opisane poniżej wskazówki, aby uzyskać naturalnie rozświetloną skórę w tym sezonie letnim!

Jak rozświetlić się latem?

Dodając poniższe wskazówki do swojej letniej rutyny rozświetlania, z pewnością szybko zmienisz swój wygląd, bez żadnych szkodliwych, wypełnionych chemią produktów kosmetycznych!

1. Pij dużo wody

 

Jak wszyscy wiedzą, ludzkie ciało składa się w około 60% z wody. Dlatego picie 3-4 litrów wody jest niezwykle ważne, nie tylko dla wyglądu skóry, ale także dla utrzymania dobrego stanu zdrowia całego organizmu. Robiąc to regularnie, uzyskasz dobry glow-up bez dodatkowych wysiłków.

2. Złuszczaj skórę

 

latoZłuszczanie to metoda usuwania martwych komórek skóry. Jest to istotna część reżimu pielęgnacji skóry, aby rozświetlić się w tym sezonie letnim. Spróbuj domowej roboty złuszczający zamiast chemicznych, 1-2 razy na słaby, aby czerpać wiele korzyści, takich jak równomierny koloryt skóry, odblokowane pory, skóra wolna od trądziku i poprawy krążenia krwi. Ale jeśli chcesz, aby złuszczać całe ciało, a następnie wypróbuj te 66 DIY Salt Scrub Recipes, które na pewno zrobić sztuczkę!

3. Spróbuj olejków eterycznych

 

Olejki eteryczne są esencją z kwiatów, liści lub nasion roślin. Oleje te są korzystne dla skóry suchej, tłustej i wrażliwej. Nie tylko olejki eteryczne mogą świecić się w górę ogólny wygląd tego lata, ale będą one również nawilżają suchą skórę, kontrolując nadmiar produkcji sebum, jak również. Ale to jest wysoce zalecane, aby skonsultować się z lekarzem przed użyciem jakichkolwiek olejków eterycznych.

5. Maseczki do twarzy

 

Jeśli chcesz uzyskać glow-up skórę przy użyciu jednej metody, a następnie maski twarzy jest najlepszym rozwiązaniem. Podnosi ona nadmiar olejów i uwalnia uwięziony brud z porów skóry, aby uzyskać natychmiastowy blask. Ponadto, to również pomaga pozbyć się zaskórników, białych wągrów i ciemniejsze cery, jak również. Po złuszczeniu skóry, umieścić na maskę twarzy na noc i zmyć go następnego dnia rano.

6. Krem z filtrem przeciwsłonecznym

 

Jeśli jesteś częstym podróżnikiem, a następnie utrzymanie świecącą skórę jest istotne i trudne zadanie. Dlatego przed wyjściem na zewnątrz zawsze nakładaj krem z filtrem przeciwsłonecznym 30 SPF lub wyższym. Wypróbuj ten domowej roboty balsam z filtrem przeciwsłonecznym, zamiast używać komercyjnego.

Po przeczytaniu powyższych wskazówek dotyczących letniego blasku, z pewnością będziesz wiedziała, jak drastycznie zmienić swój wygląd latem bez użycia żadnych szkodliwych, wypełnionych chemią produktów do pielęgnacji skóry. Naciśnij przycisk komentarza poniżej, ponieważ chcielibyśmy usłyszeć Twoje cenne sugestie!

Powiązane wpisy