Jak usunąć malinkę w kilka sekund za pomocą pasty do zębów?

Co to jest Hickey?

Hickey jest również znany pod nazwą ukąszenie miłości, znak pocałunku, małpa gryzie, lub Hickie. Kiedy twój partner całuje lub gryzie w dowolną część twojego ciała namiętnie, głównie na szyi i ramieniu, daje ci to garść uszkodzonych małych naczyń krwionośnych, które ostatecznie powodują zakrzep pod skórą. Warunek ten nazywa się hickey lub siniak, który jest ciemnoczerwony na jego pierwszy wygląd. Jednak po pewnym czasie stanie się ciemnofioletowy lub brązowy.

Jak długo pozostaje ślad po pocałunku?

Ślad po pocałunku jest tymczasowym siniakiem, który może pozostać do jednego do dwóch tygodni. W tym czasie możesz go jednak zamaskować za pomocą ubrania lub makijażu. Ale jeśli chcesz wyleczyć malinkę w kilka sekund, to pasta do zębów jest doskonałym wyborem dla Ciebie, który jest opisany poniżej.

Jak usunąć malinkę w kilka sekund za pomocą pasty do zębów?

Oprócz czyszczenia zębów, pasta do zębów o smaku miętowym usuwa ślad po pocałunku w mgnieniu oka, dzięki swojemu działaniu łagodzącemu ból i zdolności do zwiększania przepływu krwi pod skórą. Jeśli nie wiesz, jak dokładnie usunąć ślad po pocałunku w kilka sekund, to nie martw się, wypróbuj poniższy niekonwencjonalny środek z pasty do zębów, wykonując kilka prostych kroków!

 1. Weź odpowiednią ilość pasty do zębów i delikatnie masuj ją na całym obszarze dotkniętym hikejem za pomocą szczoteczki do zębów przez około 2-3 minuty, pozostawiając ją na kilka chwil, aby wyschła. Zmyj tę aplikację letnią wodą.
 2. Powtarzaj ten proces dwa razy dziennie, aż do zniknięcia siniaków.

Uwaga:

 • Bądź jednak ostrożny, nie używaj tego remedium często, ponieważ pasta do zębów da ci suchą i podrażnioną skórę.
 • Podczas stosowania powyższej metody, poczujesz lekkie uczucie mrowienia, co jest całkiem uzasadnione.

Różne sposoby na pozbycie się ciemieniuchy

Jednakże, powyższa metoda jest wystarczająca, ale jeśli to nie działa, to można również spróbować następujących środków, jak również:

 • Banana Peel Hickey Removal Method-Skórka banana jest pakowane z istotnych elementów odżywczych, które mogą pomóc Ci oczyścić ukąszenie miłości.
 • Spróbuj ocet - Możesz wykorzystać albo ocet jabłkowy lub biały ocet do leczenia małpa ukąszenia.
 • Użyj torebki z lodem - Umieść torebki z lodem lub bawełnianą szmatkę, wypełnioną kostkami lodu, na obszarze dotkniętym miłosnym ukąszeniem na kilka minut, to zminimalizuje proces wyciekania krwi z uszkodzonych małych naczyń i zmniejszy obrzęk ostatecznie.
 • Masaż olej kiem z mięty pieprzowej- Przed zastosowaniem miętowego olejku eterycznego na ślady pocałunków, najpierw rozcieńczyć go z olejem nośnikowym.
 • Weź Vitamin K Diet- Spożywać posiłki wzbogacone o witaminę K regularnie, to zwiększa proces gojenia się skóry.
 • Spróbuj Aloe Vera Pulp - Aloe vera zmniejsza stan zapalny i zanika kiss marks po jego powtarzające się stosowanie.
 • Leczenie szczoteczką do zębów - Jest to jeden z najprostszych sposobów na pozbycie się siniaków bez żadnych dodatkowych składników.
 • Użyj Witamina C- Albo wykorzystać Witamina C miejscowo lub spożywać je doustnie, aby pomóc pozbyć się siniaków ze względu na jego przeciwutleniacze i zdolność do produkcji kolagenu.

Czy malinki są niebezpieczne?

Nie! Ślady po pocałunkach nie są niebezpieczne; są to tylko małe siniaki, które powstają w wyniku najwyższego aktu pocałunku. Jednakże, daje to uczucie mrowienia podczas próbowania jakiegokolwiek leczenia w domu. Poza tym, jeśli jesteś profesjonalistą pracy, to może podnieść problem dla Ciebie, ponieważ jest to nieprofesjonalne, więc trzeba ukryć go prawidłowo.

Próbując powyższej metody usuwania zgryzu miłości, na pewno wyeliminować go w krótkim czasie. Poza tym, istnieje wiele innych zastosowań pasty do zębów, jak również, które sprawiają, że dzień na dzień działalności łatwiejsze. Spróbuj i daj nam znać o swoich doświadczeniach wraz z cennymi sugestiami, komentując poniżej!

Powiązane wpisy